NetArt Registrar sp. z o.o. rejestratorem nazw domen .de
NetArt Registrar sp. z o.o. rejestratorem nazw domen .de

NetArt Registrar sp. z o.o. rejestratorem nazw domen .de

Opublikowany

NetArt Registrar, spółka należąca do nazwa.pl, dołączyła do grona członków Niemieckiego Centrum Informacji o Sieciach - DENIC (Deutsches Network Information Center), które jest organem administracyjnym i rejestracyjnym dla wszystkich domen z końcówką .de.

Dzięki temu największy polski rejestrator domen – nazwa.pl – rozszerza ofertę o bezpośrednie rejestracje domen z końcówką .de. Uruchomienie rejestracji domen rozpocznie się w czwartym kwartale 2018 roku.
Grupa nazwa.pl od lat skutecznie wdraża politykę rejestracji domen bez pośredników, dbając o bezpieczeństwo danych swoich Klientów. Jako członek DENIC może bezpośrednio rejestrować domeny w kraju o jednej z najsilniejszych światowych gospodarek, która jest największym odbiorcą polskich eksporterów, a łączna wymiana handlowa między polskimi i niemieckimi firmami wyniosła 111 miliardów EURO w 2017 roku*. Warto wspomnieć, że spółka córka nazwa.pl - NetArt Registrar - już od 2009 roku jest jedyną polską firmą posiadającą akredytację ICANN, rejestrującą domeny globalne bez pośredników – tłumaczy Krzysztof Cebrat, prezes zarządu nazwa.pl. Krakowska spółka jest także największym partnerem polskiego rejestru NASK oraz największym polskim i 7. na świecie partnerem EURid – organizacji odpowiedzialnej za rejestrację domen .eu. 
Niemiecki rejestr jest jednym z największych na świecie, za pośrednictwem DENIC zarejestrowane jest prawie 16,3 miliona domen. Organizacja została założona w 1996 roku, a jej siedziba znajduje się we Frankfurcie nad Menem. DENIC współpracuje z prawie 300 firmami na całym świecie. Do tego grona dołączyła właśnie polska spółka NetArt Registrar, dzięki której klienci nazwa.pl będą mogli zakupić domenę .de bezpośrednio u polskiego dostawcy.

*dane z Urzędu Statystycznego Niemiec (Destatis) dotyczące obrotów w handlu między Polską i Niemcami w 2017 r.

Nazwa.pl to nr 1 w Polsce w zakresie rejestracji domen i usług hostingowych. Firma jest także liderem w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które ułatwiają przedsiębiorcom rozwijanie profesjonalnego biznesu w Internecie. Od 1997 r. z usług nazwa.pl skorzystało ponad 1 000 000 Klientów, rejestrując ponad 4 000 000 domen i uruchamiając ponad 500 000 usług hostingowych. Nazwa.pl wyznacza standardy dotyczące bezpieczeństwa w polskim Internecie i w ramach tych działań firma zabezpieczyła ponad 600 000 domen, zarejestrowanych w nazwa.pl i obsługiwanych na serwerach DNS Anycast nazwa.pl, komercyjnymi certyfikatami nazwaSSL DV. Priorytetem firmy jest zapewnienie najwyższego poziomu świadczonych usług, bezpieczeństwa danych i wsparcia posprzedażowego.

large_puchar.jpg

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

de.jpeg

grafika | 4,32 MB

Pobierz
NetArt Registrar sp. z o.o. rejestratorem nazw domen .de.docx

docx | 190 KB

Pobierz
NetArt Registrar sp. z o.o. rejestratorem nazw domen .de.pdf

pdf | 210 KB

Pobierz
NetArt Registrar sp. z o.o. rejestratorem nazw domen .de.txt

txt | 2,69 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Technologia DNS Anycast na 6 kontynentach

temu

15 lokalizacji na wszystkich zamieszkałych kontynentach – nazwa.pl uruchomiła globalną sieć serwerów DNS Anycast. Nowa technologia chroni klientów firmy przed atakami DDoS oraz zapewnia im błyskawiczne ładowanie ich serwisów WWW z dowolnego miejsca na Ziemi. Wprowadzone rozwiązanie pozwoli klientom firmy skutecznie prowadzić biznes w sieci nawet w najdalszych zakątkach globu.
Firefox 62 liderem polskiego rynku przeglądarek z obsługą TLS 1.3

temu

Najnowsza wersja popularnej przeglądarki Mozilla Firefox w dwa tygodnie od premiery została zainstalowana przez większość użytkowników polskiego Internetu korzystających z jej poprzedniej wersji. Popularność tej przeglądarki w Polsce jest duża, obecnie ok. 32%* użytkowników do przeglądania stron WWW wykorzystuje właśnie „liska” od Mozilli.
Nazwa.pl z rozszerzoną ochroną DDoS

temu

Według badań 37% przedsiębiorców twierdzi, że atak DDoS zaszkodził reputacji ich firmy, całkowicie podważając zaufanie klientów do przedsiębiorstwa. Tego typu cyberprzestępstwa są jednym z największych problemów współczesnego Internetu, a ich skala rośnie z roku na rok. Rozwiązanie w postaci technologii DNS Anycast wprowadzone przez nazwa.pl oraz uruchomienie Scrubbing Center  minimalizują ryzyko zagrożenia tym groźnym zjawiskiem, chroniąc klientów nazwa.pl przed tego typu atakami ze strony cyberprzestępców, dokonywanymi nawet z milionów komputerów z sieci Internet.
41% ruchu w polskim Internecie pochodzi spoza Polski

temu

Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski. Analizie poddano ponad 1 000 000 000 (1 miliard) zapytań przychodzących na serwery największego dostawcy usług hostingowych w Polsce, spółki nazwa.pl. Wyniki dają zupełnie nowy obraz tego, jak wygląda ruch w polskim Internecie i tego, na co powinien zwrócić uwagę rynek e-commerce. Okazuje się, że szybkość ładowania się stron WWW może mieć kluczowe znaczenie dla sukcesu w e-handlu.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.