NetArt Registrar sp. z o.o. rejestratorem nazw domen .de
NetArt Registrar sp. z o.o. rejestratorem nazw domen .de

NetArt Registrar sp. z o.o. rejestratorem nazw domen .de

Opublikowany

NetArt Registrar, spółka należąca do nazwa.pl, dołączyła do grona członków Niemieckiego Centrum Informacji o Sieciach - DENIC (Deutsches Network Information Center), które jest organem administracyjnym i rejestracyjnym dla wszystkich domen z końcówką .de.

Dzięki temu największy polski rejestrator domen – nazwa.pl – rozszerza ofertę o bezpośrednie rejestracje domen z końcówką .de. Uruchomienie rejestracji domen rozpocznie się w czwartym kwartale 2018 roku.
Grupa nazwa.pl od lat skutecznie wdraża politykę rejestracji domen bez pośredników, dbając o bezpieczeństwo danych swoich Klientów. Jako członek DENIC może bezpośrednio rejestrować domeny w kraju o jednej z najsilniejszych światowych gospodarek, która jest największym odbiorcą polskich eksporterów, a łączna wymiana handlowa między polskimi i niemieckimi firmami wyniosła 111 miliardów EURO w 2017 roku*. Warto wspomnieć, że spółka córka nazwa.pl - NetArt Registrar - już od 2009 roku jest jedyną polską firmą posiadającą akredytację ICANN, rejestrującą domeny globalne bez pośredników – tłumaczy Krzysztof Cebrat, prezes zarządu nazwa.pl. Krakowska spółka jest także największym partnerem polskiego rejestru NASK oraz największym polskim i 7. na świecie partnerem EURid – organizacji odpowiedzialnej za rejestrację domen .eu. 
Niemiecki rejestr jest jednym z największych na świecie, za pośrednictwem DENIC zarejestrowane jest prawie 16,3 miliona domen. Organizacja została założona w 1996 roku, a jej siedziba znajduje się we Frankfurcie nad Menem. DENIC współpracuje z prawie 300 firmami na całym świecie. Do tego grona dołączyła właśnie polska spółka NetArt Registrar, dzięki której klienci nazwa.pl będą mogli zakupić domenę .de bezpośrednio u polskiego dostawcy.

*dane z Urzędu Statystycznego Niemiec (Destatis) dotyczące obrotów w handlu między Polską i Niemcami w 2017 r.

Nazwa.pl to numer 1 w Polsce w zakresie rejestracji domen i świadczenia usług hostingowych. Firma jest także liderem w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które przyspieszają i ułatwiają przedsiębiorcom rozwijanie profesjonalnego biznesu w Internecie. Od 1997 r. z usług firmy skorzystało ponad 1 000 000 klientów, rejestrując ponad 3 500 000 domen i uruchamiając ponad 500 000 usług hostingowych. Priorytetem firmy jest zapewnienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa danych klientów, dlatego serwery nazwa.pl umieszczone są w najnowocześniejszych Data Center w Polsce i Europie.

puchar.jpg

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

de.jpeg

grafika | 4,32 MB

Pobierz
NetArt Registrar sp. z o.o. rejestratorem nazw domen .de.docx

docx | 190 KB

Pobierz
NetArt Registrar sp. z o.o. rejestratorem nazw domen .de.pdf

pdf | 210 KB

Pobierz
NetArt Registrar sp. z o.o. rejestratorem nazw domen .de.txt

txt | 2,69 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Polska firma od 9 lat rejestruje globalne domeny bez pośredników

temu

W czerwcu 2009 roku polska firma NetArt Registrar, należąca do grupy kapitałowej nazwa.pl, uzyskała akredytację ICANN - Internet Corporation for Assigned Names and Numbers, amerykańskiej  instytucji odpowiedzialnej za  rejestrację domen globalnych. Dziś, w obliczu RODO oraz w związku z kwestiami dotyczącymi bezpieczeństwa danych Abonenta, umowa ta nabiera dodatkowego wymiaru.
200 000 certyfikatów SSL w nazwa.pl!

temu

Google wprowadziło długo zapowiadaną zmianę dotyczącą szyfrowania protokołu HTTP.  Od teraz każda strona, która nie posiada zabezpieczenia w formie certyfikatu SSL, chroniącego dane użytkownika, będzie oznaczana jako niebezpieczna. Tymczasem nazwa.pl wydała już ponad 200 tys. z planowanych 500 tys. certyfikatów SSL, które mają otrzymać klienci firmy w ramach posiadanych domen.  
Oświadczenie - pozew przeciw Home.pl

temu

OŚWIADCZENIE
Nazwa.pl rewolucjonizuje polski Internet

temu

Nazwa.pl jednego dnia zmieniła oblicze polskiego Internetu. Dziś rozpoczął się proces nadawania certyfikatów SSL dla ponad 500 tys. domen klientów firmy. Jakby tego było mało, nazwa.pl masowo wprowadziła także protokół HTTP/2 wykorzystujący bezpieczne połączenia z użyciem komercyjnych certyfikatów SSL, diametralnie przyspieszając działanie serwisów WWW swoich klientów. Oba wdrożenia realizowane są w ramach dotychczasowej opłaty za domenę i hosting. Od tej pory klienci firmy wraz z domeną otrzymają certyfikat SSL całkowicie za darmo.